وبلاگ

خرید چینی آلات بهداشتی

خرید چینی آلات بهداشتی

استفاده از چینی آلات مناسب در ساختمان سازی همواره باعث جلوه ی بهتر ساختمان می شود. به همین جهت است که انتخاب و خرید چینی آلات بهداشتی مناسب برای فضاهای مختلف خانه دغدغه ی بسیاری از ساختمان سازان می باشد. همچنین در بازسازی منازل نیز تعویض چینی آلات با اجناس مناسب حائز اهمیت است.

به طور کلی چینی آلات بهداشتی به دسته چینی هایی گفته می شود که در سرویس بهداشتی و حمام به کار گرفته می شوند. به موجب رونق فضای آنلاین و افزایش اعتماد مردم به خرید از طریق این فضا، خرید چینی آلات بهداشتی نیز به صورت آنلاین امکان پذیر شده است.

فروشگاه تجهیزات آشپزخانه حسینی از جمله فروشگاه های فعال  و آنلاین در فروش چینی آلات است. به همین جهت می توانید خرید چینی آلات بهداشتی مورد نظرتان را از طریق این فروشگاه انجام دهید.

خرید انواع چینی آلات بهداشتی

چینی آلات شامل موارد مختلفی هستند. برای زیبا شدن فضا بهتر است در خرید چینی تناسب را رعایت نمایید. حفظ تناسب در محصولات چینی آلات خریداری شده باعث می شود تا فضای شما زیبایی دو چندان پیدا کند.

 

خرید انواع چینی آلات بهداشتی

 

چینی آلات شامل چند محصول مختلف می شوند که انواع آن ها را به تفکیک در زیر عنوان کرده ایم:

کاسه روشویی یکی از انواع چینی آلات

کاسه روشویی از جمله محصولاتی است که هم در حمام و هم در سرویس بهداشتی کاربرد دارد. کاسه های روشویی نیز شامل سه دسته بندی می شوند. کاسه روشویی توکار، کاسه روشویی روکار و کاسه روشویی دیواری از انواع چینی آلات کاسه روشویی می باشند.

کاسه توالت

کاسه توالت نیز به دو دسته تقسیم می شوند. برخی خانه هم توالت ایرانی و هم توالت فرنگی تعبیه می کنند. برخی دیگر نیز تنها یکی از این دو نوع را انتخاب می کنند.

وال هنگ نوع دیگر چینی آلات بهداشتی

به توالت های فرنگی که روی دیوار تعبیه می شوند، وال هنگ گفته می شود. در واقع وال هنگ ها از انواع نوین توالت فرنگی هستند. لازم به ذکر است که وال هنگ ها عموما مناسب سرویس های بهداشتی کوچک است.

یورینال ها

یورینال از انواع کم کاربرد توالت در ایران است. یورینال توالت های کوچک فرنگی متصل به دیوار است. یورینال فقط مختص آقایان طراحی شده است و در خارج از کشور بیشتر به کاربرده می شود. همچنین این انواع توالت بیشتر در فضاهای عمومی نصب می شود. از جمله مکان هایی که یورینال ها در آن بیشتر نصب می شود می توان به فرودگاه، بیمارستان، هتل و … اشاره کرد.

وان حمام 

وان حمام نوع پر کاربرد چینی آلات است. در خرید چینی بهداشتی ممکن است انتخاب وان حمام کمی دشوار تر باشد. چرا که برای نصب وان حمام به فضای نسبتا بزرگی نیاز است و تناسب آن با فضای حمام باید حتما رعایت شود.

موارد مهم خرید چینی آلات بهداشتی

خرید چینی آلات بهداشتی باید حتما با دقت و بررسی مناسب انجام شود. تناسب چینی آلات با فضای خانه از اهمیت بالایی برخوردار است. همچنین کیفیت در خرید چینی بهداشتی موضوع بسیار مهمی است. به همین جهت است که حتما در هنگام خرید، کیفیت را بررسی نمایید. چینی آلات در انواع رنگ ها عرضه می شوند. انتخاب رنگی متناسب با فضای سرویس بهداشتی یا حمام تاثیر زیادی روی زیبایی فضای آن می گذارد.

قیمت خرید چینی آلات بهداشتی

چینی آلات نیز مانند سایر متریال ساختمان، قیمت های متنوعی دارد. قیمت این محصولات به چند عامل مختلف بستگی دارد. جنس مواد اولیه استفاده شده در این محصولات تاثیر بالایی روی قیمت تمام شده دارد. برند تولیدی، رنگ به کار رفته و طراحی انجام شده از جمله موارد تاثیر گذار در قیمت خرید چینی آلات بهداشتی است.

 

به عنوان نمونه توالت هایی که رنگ های لوکس مثل طلایی در آن ها استفاده شده عموما قیمت بیشتری در مقایسه با رنگ سفید همان مدل چینی آلات دارند.

 

 

قیمت خرید چینی آلات بهداشتی

سخن پایانی

برند تولیدی نیز از جمله موارد مهم و تاثیر گذار در قیمت خرید چینی بهداشتی است. در حال حاضر در فروشگاه تجهیزات آشپزخانه حسینی محصولات برند های مطرح بوچی، جاستایم، مروارید و میلانو عرضه می شود. خرید چینی بهداشتی مروارید توصیه بسیاری از فعالان این حوزه است. این برند ایرانی کیفیت و تجربه ی بالایی در تولید انواع چینی بهداشتی دارد.

به همین جهت برای خرید این دسته محصولات حتما دقت و بررسی مناسبی درباره این فاکتور های تاثیر گذار انجام دهید.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *