اطلاعات مختصری درباره ما

درباره ما چه اطلاعاتی دارید؟ فروشگاه کلینیک ساختمانی حسینی واقع در بلوار پاسداران شهر شیراز می باشد و در جهت فروش شیرآلات و تجهیزات بهداشتی و  این نوع محصولات به هموطنان عزیز ایجاد شد. فروشگاه ما دارای بهترین قیمت چینی آلات بهداشتی و برند های محبوبی مثل برند مروارید، برند بوچی، برند جاستایم و برند میلانو در چینی آلات بهداشتی است. فروشگاه ما دارای نمایندگی رسمی چینی آلات مروارید می باشد.

 

همچنین فروشگاه ما شیرآلات برند های معروف و با کیفیت شودر و گلپایگان را نیز در انواع رنگ ها، مدل ها و طرح ها با بهترین قیمت عرضه می کند. انواع محصولاتی که از برند های شودر و گلپایگان در این فروشگاه عرضه می شوند عبارتند از شیرآلات برای توالت، حمام، روشویی، روشویی زدرا، ظرفشویی، ظرفشویی دومنظوره و ست کامل این محصولات در یک پکیج است.

 

اطلاعات مختصری درباره ما

 

کلینیک ساختمانی حسینی علاوه بر فروش چینی آلات و شیرآلات، روشویی کابینتی نیز عرضه می کند. روشویی های کابینتی را هم در رنگ و اندازه های متفاوت و با قیمت هایی بسیار مناسب، با کیفیت و شیک ارائه می دهد.فروشگاه ما همچنین دارای پشتیبانی 24 ساعته برای مشتریان می باشد و در هر  زمانی که به راهنمایی و پشتیبانی نیاز داشتید، می توانید با ما تماس برقرار کنید.

 

همچنین فروشگاه تجهیزات آشپزخانه حسینی، خدماتی همچون ارسال رایگان و ارسال سریع محصول را برای مشتریان و هموطنان گرامی در سراسر کشور فراهم می کند. بعلاوه با پرداخت آسان در سایت این فروشگاه به راحتی محصول دلخواه خود را می توانید تهیه کنید و محصول خزیداری شده در سریع ترین وقت ممکن برای شما ارسال می شود. می توانید اطمینان داشته باشید که محصول بدون هیچ صدمه و آسیبی به دستتان خواهد رسید.

 

مشتریان عزیز می توانند تمام محصولات را در وب سایت ما با تخفیف های شگفت انگیز خریداری کنند. مشتریان گرامی می توانند از طریق وب سایت، حساب اینستاگرام، ایمیل و تلفن با ما در ارتباط بوده و اطلاعات بیشتری درباره ما بدست بیاورند.