وبلاگ

ویژگی های روشویی کابینتی ارزان قیمت

ویژگی های روشویی کابینتی ارزان قیمت

روشویی کابینتی یکی از لوازم ضروری و مورد نیاز هر سرویس بهداشتی و بسیار از حمام ها است. به همین جهت شرکت های تولیدی زیادی در زمینه تولید انواع مختلف روشویی پا به عرصه نهاده اند.

دلیل محبوبیت روشویی های کابینتی

روشویی های مدل کابینتی یکی از انواع پرطرفدار انواع روشویی است، چرا که با این انواع روشویی دیگر نیازی به حمل مداوم برخی ضروریات مثل خمیر اصلاح، ماشین اصلاح، خمیر دندان و … نیست.

حال به موجب این که هزینه ی متریال های مختلف ساختمان سازی می تواند بسیار زیاد باشد، برخی از سازندگان همواره به دنبال مدل های ارزان روشویی هستند.

روشویی های مدل کابینتی یکی از پرطرفدارترین متریال پیمانکاران ساختمانی هستند. همچنین اگر روشویی شما دچار مشکل شده و یا از انواع بدون کابینت آن استفاده می کنید و قصد تهیه مدل های با کابینت را دارید، سینک کابینتی ارزان قیمت می تواند گزینه ی بسیار مناسبی باشد.

چرا روشویی کابینتی ارزان قیمت را انتخاب کنیم؟

همانطور که پیشتر به آن اشاره داشتیم، روشویی های کابینتی در مقایسه با مدل های بدون کابینت می توانند مفید واقع شوند. شما با یک روشویی های کابینتی دیگر نیازی به حمل مدوام ابزار اصلاح ندارید. همچنین با قرار دادن مسواک در فضای سرویس بهداشتی، آن را با آلودگی مواجه نخواهید کرد. حال به موجب رقابت بالای کارخانجاتی که در تولید روشویی نقش دارید، سینک کابینتی ارزان قیمت به وفور در بازار دسترس قرار گرفته است.

توجه به جزییات در ساختمان سازی

به دلیل مدرنیته شدن بسیاری از ساختمان سازی ها، دیگر سازندگان از جزئیات نیز به سادگی عبور نمی کنند و تمام جزئیات مانند کاشی، رنگ و طرح شیرآلات و سرامیک را به دقت انتخاب می کنند. روشویی سرویس بهداشتی و حمام نیز از این مبحث مستثنی نمی باشد.

داشتن یک روشویی کابینتی ارزان قیمت، علاوه بر صرفه جویی در هزینه می تواند جلوه ی زیباتری نیز به محیط مربوطه دهد. با ورود این محصول در واقع دیگر کمتر سازنده ای از روشویی های پایه دار چینی به خصوص در خانه های مدرن استفاده می کند.

 

توجه به جزییات در ساختمان سازی

روشویی کابینتی ارزان قیمت پی وی سی

پی وی سی از متریال پرکاربرد در صنعت است. از این ماده در انواع وسایل ساختمان سازی استفاده می شود. پی وی سی مزیت های زیادی را در مقایسه با بسیاری از مواد تولیدی دیگر دارد. پی وی سی ضدآب بوده و همچنین امکان تولید و عرضه در انواع طرح و رنگ ها را دارد. زیبایی و ظرافت نیز از دیگر مزیت های سینک های مدل کابینتی ارزان قیمت از جنس پی وی سی است.

قیمت متریال پی وی سی

البته به موجب به کارگیری از متریال با کیفیت در برخی از این روشویی های از جنس پی وی سی، ممکن است در مقایسه با مدل های ارزان سایر روشویی ها قیمت بالاتری داشته باشد. البته تعداد زیادی از سینک های کابینتی از پی وی سی تولید شده اند.

 

فول ست روشویی

اگر در خرید بهترین روشویی کابینتی قصد دارید یک ست مناسب خریداری کنید، فول ست ها انتخاب مناسبی هستند. طبعا روی روشویی بهتر است آینه نیز کار شود.

به همین سبب در فول ست سینک های مدل کابینتی، آینه با طرحی مشابه نیز قرار داده می شود و این امر باعث هماهنگی خوب و زیباتر شدن محیط مربوطه گردد.

نحوه تولید و عرضه آینه حمام و سرویس بهداشتی

به طور کلی آینه حمام و سرویس بهداشتی به دو شکل تولید و عرضه می شود. مدل های با کیفیت آن از جیوه با نیترات نقره برای ساخت بهره می برند که کیفیت درجه یک محسوب می شود. مدل های دیگر از جیوه با نیترات آلومینیوم تولید می شود که این آینه های کیفیت نسبتا پایینی دارند.

لازم به ذکر است که به موجب سختی تشخیص کیفیت آینه ها، بهتر است برای خرید از برندهای خوشنام تولیدی این اقلام محصول استفاده نمایید.

نحوه تولید و عرضه آینه حمام و سرویس بهداشتی

 

موارد تاثیرگذار در قیمت روشویی مدل کابینتی

در زمان خرید این محصول ارزان قیمت، این ارزانی دلایل مختلفی می تواند داشته باشد. این انواع روشویی به موجب کیفیت تولید آن روشویی، روکش و رنگ به کار رفته، جنس پی وی سی استفاده شده، جنس آینه، یراق آلات و همچنین خدمات ضمانت قیمت متغیری دارد.

برند تولیدی کاسه روشویی نیز از جمله عوامل مهم و تاثیرگذار در قیمت تمام شده کالا است. از جمله برندهای خوش سابقه و پرطرفدار در حوزه تولید کاسه روشویی می توان به گاتریا، نوین سام و گلسار اشاره کرد. هلا که یکی از برندهای مطرح تولیدی سینک های کابینتی است، از کاسه روشویی سه برند مذکور استفاده می کند.

نتیجه گیری

در پایان توصیه می شود که همواره با تحقیقات مناسب روشویی کابینتی ارزان قیمت را تهیه نمایید و فقط به قیمت مناسب آن بسنده نکنید.

جهت خرید روشویی های کابینتی با کیفیت مناسب به فروشگاه تجهیزات آشپزخانه حسینی مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *